Kurulduğumuz günden bugüne, çeyrek yüzyıla yaklaşan tecrübemizle müşterilerimiz için anahtar teslim değirmen sistemleri ve şeritli testere tezgahları üretiyoruz.
 
 
Grup Şirketleri
İTTİFAK HOLDİNG A.Ş.
Temelleri 1988’de, 20 idealist tarafından atılan İttifak’ın kuruluş öyküsü, tam anlamıyla bir birlik beraberlik girişimidir. 24 yıl önce Konya’dan yola çıkan, bugünse “Değerleri ve farklılıkları ile itibarlı, güçlü ve seçkin bir dünya şirketi olmak” vizyonuyla yoluna devam eden İttifak Holding, binlerce ortağıyla, ismine yaraşır bir “İttifak” örneği olmuştur. İttifak, yalnızca ülkemize değil tüm insanlığa sunduğu hizmet ve katkılarla hızlı, istikrarlı yükselişine ve yarınlar için köprü görevini sürdürmeye devam ediyor.

www.ittifak.com.tr

İMAŞ MAKİNE SANAYİ A.Ş.
Sektöre 1989 yılında İttifak Makine ismi ile küçük bir imalathanede, un değirmenlerinde kullanılan makine üretimiyle başlayan İmaş, 1991 yılında üretim bandına metal kesiminde kullanılan şerit testere imalatını da dahil etmiştir. 2003 yılında kurumsallaşmasını tamamlayan İmaş, değirmen sistemlerinde Milleral, şeritli testere tezgâhlarında da Cuteral markasıyla sektöre güçlü bir giriş yapmıştır. Sektöründe uluslar arası dev firmalarla rekabeti hedefleyen Milleral ve Cuteral markalı ürünler, İmaş Makine’nin kalite standartları, Ar-Ge çalışmaları, kendi teknolojisini üreten insan kaynakları ve etkin pazarlama faaliyetleri sayesinde, dünya ölçeğinde aranan ürünler haline gelmiştir. İmaş, kurulduğu günden bu yana, edindiği kurumsal hafızası ile hedeflerine kararlılıkla yürümüştür. Her iki faaliyet alanında da sektörünü yakından takip etmekle kalmamış, bilgiyi doğru yöneterek, farklılaşmayı ve marka değeri oluşturmayı her zaman önemsemiştir.

www.imas.com.tr

SELET ENTEGRE ET VE SÜT ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş. 
1993 yılında kurulan Selet A.Ş., tarım ve hayvancılık alanında faaliyet göstermektedir. Selet; Konya ve çevresindeki tesislerinde yumurta üreticiliği, yarka yetiştiriciliği, büyükbaş ve küçükbaş besiciliği, yem üretimi, doğal gübre üretimi ve tarla ziraatı alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Selet bünyesinde ayrıca; entegre et işleme tesisleri bulunmaktadır. Bu tesis modifiye atmosfer paketleme sistemini içinde barındıran ülkemizin birkaç büyük tesisinden birisidir.

www.selet.com.tr

SELVA GIDA SANAYİ A.Ş.
Selva Gıda 1988 yılında un ve irmik üretmek üzere, İttifak Holding’in ilk işletmesi olarak kuruldu. 1998 yılında, kalite ve lezzetten ödün vermeyen tecrübesini makarnaya aktardı. Yıllar içerisinde, bulunduğu sektörlerde yaptığı yenilikler ve ilklerle anıldı. Hep aynı lezzet ve hep aynı kaliteyle tanındı. Sunduğu lezzetlerle tüm paydaşları için sürekli değer üreten, yenilikçi bir firma olmayı kendisine misyon edinerek, sektöre girdiği ilk günden itibaren insanın yaşadığı her yerde, damaklarda ve akıllarda kalıcı tat olma vizyonuyla sektörünü dönüştürücü bir rol üstlendi. Türkiye’de makarnanın ana yemek olarak algılanması ve Türk mutfağına uygun makarna yemeklerinin keşfedilmesi konusunda çalışmalar yapan firma, geliştirdiği yenilikçi ürün ve fikirlerle bu amaca ulaşmayı hedefledi.

www.selva.com.tr

ADESE PETROL ÜRÜNLERİ TAŞ. SAN. TİC. A.Ş.
Petrol satış ve taşımacılığı alanlarında hizmet veren Adese Petrol, 1995 yılında kurulmuştur. Konya’da altı petrol istasyonu ve bir spor tesisi ile hizmet veren Adese Petrol, benzin istasyonlarının yol üzerinde “durmaya değer mekânlar” olabilmesi prensibiyle faaliyet göstermektedir.

www.adesepetrol.com.tr

ADEN GAYRİMENKUL YÖN. YAT. İÇ ve DIŞ TİC. A.Ş. 
Aden, İttifak Holding’in gayrimenkul sektöründeki çatı şirketi Seha Yapı’nın ürettiği konut ve iş merkezleri için alım, satım ve kiralama hizmetleri sunmaktadır. Gayrimenkul almak isteyen bireysel ve kurumsal müşterilerine güvenli ve akılcı danışmanlık ve aracılık çözümleri üretmek amacıyla faaliyet göstermektedir.

www.adengayrimenkul.com

BELYA TURİZM İNŞ. ENERJİ BLŞ. SAN. ve TİC. A.Ş.
Belya, İttifak Holding’in kurum içi kaynaklarının verimli şekilde kullanmasına verilebilecek en iyi örneklerden biridir. Merkezi iletişim ve data entegrasyonunu tüm grup bünyesinde kurmak ve yerleştirmek üzere oluşturulan bilişim koordinatörlüğü birimi, 2011 yılında grup şirketlerine daha etkin hizmet verilebilmesi amacıyla yeniden yapılandırılmış ve holding bünyesindeki tüm bilişim faaliyetleri Belya tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

www.belya.com.tr

ELİTE DANŞ. ARAŞTIRMA GELİŞTİRME REK. ve HLK. İLŞ. TİC. A.Ş.
İttifak iştiraki olarak grup şirketlerine reklam, tanıtım ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulan Elite Danışmanlık, özellikle grup içi hizmet verdiği firmaların markalaşma düzeyine etkin katkı sağlamaktadır.

www.elitedanismanlik.com

SELEKS İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.
Seleks, holding bünyesinde yer alan bütün kuruluşların yurtiçi ve yurtdışı pazarlama faaliyetlerine destek vermektedir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanına ulaşan bir ticaret ağına ve ayrıntılı bir veri tabanına sahiptir.

www.seleks.com.tr

İRENT OTO KİRALAMA TİC. A.Ş.
1997 yılında faaliyete başlayan İrent, Türkiye’nin en büyük Hyundai bayilerinden biridir. ISO 9001 kalite belgesine sahip olan İrent, 40 araç giriş kapasiteli 3000 metrekarelik servis alanı, 600 metrekarelik showroom ve 6900 metrekarelik araç park alanı ile toplam 10.500 metrekarelik alanda hizmet vermektedir. Türkiye’nin en çok araç satışı yapan bayilerinden biri olarak satış sonrası hizmetleri de gerçekleştirmektedir.

www.irent.com.tr

AES SİGORTA ARAC. HİZM. A.Ş.
Müşteri odaklı yaklaşımı, sigortacılık sektöründe yılların getirdiği uzmanlık ve mevzuat bilgisi ile Türkiye ve dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinin kaliteli ürün ve hizmet seçeneklerini sunan AES, profesyonel yaklaşımla müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

www.aessigorta.com.tr

KULE YÖN. ve ORG. ve DANIŞMANLIK A.Ş.
İttifak iştiraklerinden Kule Yönetim Organizasyon ve Danışmanlık A.Ş, 2004 yılında Adese’nin yatırımı olarak hizmete giren Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi projesine paralel olarak faaliyete başlamıştır. Kule Yönetim, 2007 yılında Aksaray’da faaliyete giren Kültür Parksite Alışveriş ve Eğlence Merkezi ile 2009 yılında hizmet vermeye başlayan Ereğli Parksite Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nin ve Konya’daki 42 katlı Kule Plaza İş Merkezi’nin yönetimini üstlenerek hizmet halkasını genişletmiştir.

www.kuleyonetim.com

SEHA İNŞAAT MÜH. MAD. TUR. SAN. ve TİC. A.Ş. 
1978 yılında kurulan Seha, 1987 yılına kadar inşaat ve harita mühendislik hizmetlerinin yanında küçük ölçekli yapı ve taahhüt hizmetleriyle faaliyetlerini sürdürmüş, 1992 yılında İttifak’a katılarak hızlı bir büyüme trendine girmiştir. Sanayi ve sağlık yapıları, alışveriş merkezleri, yol ve köprü inşaatları gibi yapı alanında birçok üretimler gerçekleştiren Seha, üretiminin büyük bölümünü oluşturan konut alanında, yılda 2 bin konut üretebilme kapasitesine ulaşmıştır.

www.sehayapi.com

ADESE ALIŞVERİŞ MERKZ. TİC. A.Ş.
1991 yılında faaliyetine başlayan Adese Alışveriş Merkezleri A.Ş., 20 yılda; Anadolu’dan doğup ulusal bir değer haline gelen, her geçen gün büyüyen ve borsada işlem gören bir kuruluş olmayı başardı.

www.adese.com.tr
 
 
ANA SAYFA
KURUMSAL
GRUP ŞİRKETLERİ
MARKALAR
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM
 
 
Milleral  Viteral  Cuteral  
İttifak