Kurumsal
Firma Profili

İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında yüksek kalite ve teknoloji ile makine ve ekipman üretmek üzere kurulan İmaş, tahıl değirmenciliğinde Milleral, yem fabrikalarında Viteral, şeritli testere sektöründe Cuteral, çelik yapı sektöründe Steral ve satış sonrası hizmetlerde ise ProSupport markalarıyla faaliyet göstermekte, profesyonel idari ve teknik kadrolarıyla bu sektörlere değer katmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dünyada 100’den fazla ülkede anahtar teslimi un ve yem fabrikası kuran ve binlerce testere tezgahı üreten şirketimiz, “önce güven” ilkesiyle müşterilerine hizmet vermekte, yüksek kalite anlayışı ve hızlı satış sonrası hizmetiyle iş ortaklarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firma Profili

Makine imalat sektöründe AR-GE’ye en çok yatırım yapan ilk 10 firma arasında yer alan firmamız, kurumsal mühendislik birikiminin yansıması olan son teknolojiyle donatılmış, sektörünün ilk AR-GE Merkezi ile müşterilerine kaliteli ve inovatif ürünler sunmaktadır.

Birbirini tamamlayan sektörlerde üretim yapması sayesinde iş ortaklarına anahtar teslimi entegre fabrika çözümleri sunan İMAŞ, ürettiği makine ve ekipmanların kalitesini hem bünyesindeki kalite güvence birimleri ile her adımda titiz bir şekilde kontrol etmekte hem de dünyaca kabul görmüş kalite belgeleriyle kalitesini garanti altına almaktadır.

32 yıllık tecrübenin ve dünya çapında verilen hizmetin sonucu olarak son yıllarda Türkiye’nin En Büyük 1000 İhracatçısı arasında yer alarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemenin gururunu yaşamaktadır.

Mamül Depoları

1.850 m2 Mamül Depoları (Yaklaşık)

Ülke

100 + Fazla Ülke

 
Açık Alan

60.000 m2 Açık Alan (Yaklaşık)

Kapalı Alan

30.000 m2 Kapalı Alan (Yaklaşık)

Arge

Ar-Ge İlk 250 Arasında

Çalışan

250+ Çalışan

Bizi
Yakından
Tanıyın

Milleral; buğday, mısır, çavdar, yulaf, arpa gibi tahılların un ve irmik haline getirilmesinde kullanılan makinelerin ve komple tesislerin anahtar teslimi olarak üretilmesi ve kurulması hizmetini sunan İmaş’ın 32 yıllık tecrübesini değirmen makineleri ve sistemlerini sektörüne taşıyan markasıdır.

Viteral; büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan yemi üretmek için kullanılan makinelerin, anahtar teslim tesisler olarak üretilmesi ve kurulması hizmetini yem makineleri sektörüne taşıyan markasıdır.

Cuteral; açılı, yarı ve tam otomatik, mafsallı, sütunlu, hızlı kesim ve PLC gibi birçok modelde testere tezgâhları ile birlikte yüksek hızlı kesim daire testere makinelerini sektörüne taşıyan markasıdır.

Steral; inşaat sektöründe, endüstriyel yapılar, hizmet binaları, sosyal binalar (otel, AVM, hastane), stadyum ve köprü gibi projelerin anahtar teslim yapımı alanında faaliyet göstermektedir. Proje tasarımı, imalat, inşaat işleri ve montaj gibi alanlarda vizyon sahibi profesyonel kadromuz ile yenilikçi hizmetleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bir Milleral, Viteral ürünü ya da tesisine sahip olun ya da olmayın, Milleral, Viteral ürün ya da tesisiniz garanti kapsamında olsun ya da olmasın, satış sonrası teknik servis hizmetine doğrudan iletişimle sahip olabileceksiniz.

İşi, sadece satış sonrası teknik destek olan ProSupport ekibi yedek parça ve servis hizmetleriyle operasyonlarınızın kesintisiz yürüyebilmesi için 7/24 destek verir.