Markalar
Cuteral
Entegre Metal Kesim Sistemleri

Kurulduğumuz günden bugüne, çeyrek yüzyılı aşan tecrübemizle müşterilerimiz için Cuteral markasıyla açılı yarı ve tam otomatik, mafsallı, sütunlu, hızlı kesim ve PLC gibi birçok modelde testere tezgâhları ile birlikte yüksek hızlı kesim daire testereleri üretiyoruz.

Yüksek seviyede uluslararası iş deneyimine sahip profesyonel kadromuz, uluslararası normlardaki iş alışkanlıklarımız ve güçlü sermaye yapımızla üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetler sürecini başarıyla yönetiyor, Cuteral markasıyla dünyanın birçok ülkesine teknolojimizi ulaştırıyoruz.

Kusursuz Sistem

Sahip olduğumuz bilgi, deneyim ve teknik alt yapımızı insanlığa duyduğumuz sorumluluk bilinciyle besliyor, sektörümüzün ve küresel ekonominin gereksinim duyduğu yeni teknolojiler geliştiriyoruz. Üretim hızı ve standardizasyonunda istikrarlı, üretim maliyetlerinin minimize edilmesinde ekonomik, enerji verimliliğinde akılcı sistemler kuruyor, üretim aşaması ve satış sonrasında destek ihtiyaçları için hızlı ve güvenli çözümler sunuyoruz.

 • Ülke

  39

  Ülke

 • Ürün

  29 

  Ürün

 • Memnuniyet

  %100

  Memnuniyet

 • Destek

  7/24

  Destek

 • Tecrübe

  32 Yıl

  Tecrübe

Deneyimli teknik kadromuz, küresel ölçekte üretim yapan tesisimiz ve müşterilerimiz için en etkin çözümler sunan pazarlama kadromuzla dünyanın farklı bölgelerindeki 30’dan fazla ülkeye Cuteral markalı şeritli testere tezgâhlarımızı taşımaya devam ediyoruz.

Satış Sonrasında Kusursuz Yedek Parça ve Teknik Servis Ayrıcalığı

cuteral.com arrow_forward