İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Politikamız
Neden İmaş

İmaş ailesine, başarılı ve dinamik yetenekleri kazandırmak, çalışan odaklı yaklaşımlarla İmaş'ın sürdürülebilir başarısına katkıda bulunmak ve her zaman çalışanının yanında olan uluslararası standartlarda örnek gösterilecek bir yönetim anlayışı izlemek insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Çalışanlarımız için vazgeçilmez bir İmaş markası oluşturmak amacıyla;

Nitelikli insan kaynağını İmaş çatısı altında buluşturuyoruz. İmaş ailesinin üyelerini güçlü iletişim becerisine sahip, işini sahiplenerek sonuçlandıran, yeniliklere ve değişime açık, müşteri ve kalite odaklı olma özelliklerine sahip kişiler arasından seçiyoruz.

Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapıyoruz Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine katkı sağlayan akademik faaliyetlere destek oluyor, esnek kariyer rotaları ve çalışma ortamlarıyla çalışan verimliliğinin en üst düzeye çıkartmak için çalışıyoruz

Çalışanlarımızın motivasyonunu ve bağlılığını artırıyoruz. Şeffaf ve açık bir yönetim politikası izliyor, bağımlı değil şirketine bağlı çalışanlar kazanmak adına motivasyon arttırıcı politikaları hayata geçiriyoruz.

Sürdürülebilir performans politikalarını destekliyoruz. Hedef ve yetkinlik bazlı performans değerlendirmesine inanıyor ve çalışanlarımızın terfi ve yatay ilerlemelerinde performans sonuçlarını dikkate alıyoruz.

İmaş Kariyer
Kişisel Bilgileriniz
Adres Bilgileriniz
İrtibat Kurabileceğimiz Yakınınız
CV Yükleme
CV Ekle (dosya uzantıları : ‘.pdf’, ‘.doc’, ‘.docx’ olmalıdır. Dosya boyutu en fazla 1 MB olmalıdır.)