Markalar
Milleral
Entegre Değirmen Sistemleri

Milleral; buğday, mısır, çavdar, yulaf, arpa gibi tahılların un ve irmik haline getirilmesinde kullanılan makinelerin ve komple tesislerin anahtar teslimi olarak üretilmesi ve kurulması hizmetini sunan İmaş'ın 32 yıllık tecrübesini değirmencilik makineleri sektörüne taşıyan markasıdır.

Milleral inovatif mühendislik yaklaşımı ve araştırma geliştirme çalışmalarına verdiği önemle, sektörün ihtiyacını eksiksiz şekilde karşılayabilecek ürün ve tesisler sunabilmekte ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Entegre Kazanç

Orta Doğu’dan, Asya’ya, Güney Amerika’dan Avustralya’ya kadar tüm dünyada faaliyet gösteren İmaş, değirmencilik sektörüne de Milleral ile aynı dikkat ve özenle yaklaşmakta, sektör ihtiyaçlarına uygun yüksek teknolojili ürünler sunarak bu emeğinin meyvelerini kısa zamanda almaktadır.

Milleral’i rakiplerinden ayıran ve bu pazarda güçlü kılan bir diğer özelliği ise; firma olarak yüksek teknolojili ürünler üreterek, daima AR-GE çalışmaları yaparak bu devamlılığı sürdürmesidir. Geliştirilebilir teknolojik sistemler üreterek global pazarda 100'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren İmaş, CE, TSEK ve ISO 9001:2015 gibi belgelerle kalitesini ispatlamaktadır.

 • Ülke

  78

  Ülke

 • Ürün

  63

  Ürün

 • Anahtar Teslim

  300+

  Anahtar Teslim

 • Destek

  7/24

  Destek

 • Tecrübe

  32 Yıl

  Tecrübe

Milleral daima daha iyi bir hizmet verme amacıyla; ProSupport kesintisiz ve hızlı teknik servis hizmetini müşterilerine sunmaktadır. ProSupport ekibimiz, Milleral ürün ya da tesisine sahip olma zorunluluğu olmadan tüm değirmencilik sektörüne kesintisiz ve hızlı teknik servis, yedek parça ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

milleral.com arrow_forward

Koşulsuz Memnuniyet Her An Destek

prosupport.com arrow_forward