Markalar
Steral
Çelik Konstrüksiyon Sistemleri

Steral, inşaat sektöründe, endüstriyel yapılar, hizmet binaları, sosyal binalar (otel, AVM, hastane), stadyum ve köprü gibi projelerin anahtar teslim yapımı alanında faaliyet göstermektedir. Proje tasarımı, imalat, inşaat işleri ve montaj gibi alanlarda vizyon sahibi profesyonel kadromuz ile yenilikçi hizmetleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

İlk olarak tasarım aşamasında müşterinin verdiği bilgiler doğrultusunda mimari bir taslak hazırlanır. Ardından çeşitli statik incelemeler yapılarak statik proje oluşturulur. Oluşturulan statik proje değerlendirildikten sonra uygulama projesi aşamasına geçilir.. Bilgisayar ortamında hazırlanan tasarım şeması modellenerek anahtar teslimine kadar gerekli olan bütün bilgilerin yer aldığı bir belge düzenlenir. Belge, gerekli olacak malzemeleri, kullanılacak ekipmanları, iş listesini, malzemelerin kalite detaylarını ve teknik şartnameleri içerir.

Üretimin Güçlü Temeli
 • Ülke

  40+

  Ülke

 • Mühendis

  15

  Mühendis

 • Proje Teslim

  40+

  Proje Teslim

 • Destek

  7/24

  Destek

 • Tecrübe

  32 Yıl

  Tecrübe

Projeler, teknolojik üretim parkurumuzda hayata geçirilir ve işinin uzmanı kaynakçılar tarafından birleştirilen parçalar CNC tezgâhlarında kesilir. Üretimi biten parçalar birtakım kalite testinden geçirildikten sonra şantiye alanına iletilir. İmalat aşamasında birinci sınıf işçilik ve ön üretimli (prefabrik) yapı anlayışı hâkimdir.

Şantiye işlerinin hızlı ilerlemesi göz önünde bulundurularak hazırlanan parçalar, şantiyede montaj bölümüne teslim edilir. Montajda en önemli konu, bütün yapının cıvata bulon bağlantısı ile kurulmasıdır. Projenin temelinden çatısına kadar tüm organlarıyla özel olarak ilgilenen montaj ekibimiz, deneyimi ve uzmanlığıyla güvenli bir şekilde çalışarak projeyi sorunsuz teslim eder.

İşinizin Güçlü Çözüm Ortağı

steral.com.tr arrow_forward