Markalar
Viteral
Entegre Yem Sistemleri

Viteral, büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan yemi üretimi için kullanılan makinelerin ve komple tesislerin anahtar teslimi olarak üretilmesi ve kurulması hizmetini sunan İmaş’ın 32 yıllık tecrübesini yem makineleri sektörüne taşıyan markasıdır.

Değirmencilik sektöründe Milleral ile edinilen deneyim ve kazanılan başarılar, Viteral’in doğmasına ve yem sektöründe de benzer mühendislik yaklaşımıyla hizmet vermesine olanak sağlamıştır.

Entegre Kazanç

Viteral, inovatif mühendislik yaklaşımı ve araştırma geliştirme çalışmalarına verdiği önemle, sektörün ihtiyacını eksiksiz şekilde karşılayabilecek ürün ve tesisler sunabilmekte ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Orta Doğu’dan, Asya’ya, Güney Amerika’dan Avustralya’ya kadar tüm dünyada faaliyet gösteren İmaş, yem sektörüne de Viteral markası ile aynı dikkat ve özenle yaklaşmakta olup sektör ihtiyaçlarına uygun yüksek teknolojili ürünler sunmaktadır.

Viteral’i rakiplerinden ayıran ve bu pazarda güçlü kılan bir diğer özelliği ise; firma olarak yüksek teknolojili ürünler üreterek ve daima AR-GE çalışmaları yaparak bu devamlılığı sürdürmesidir. Geliştirilebilir teknolojik sistemler üreterek global pazarda 100’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren İmaş, CE, TSEK ve ISO 9001:2015 gibi belgelerle kalitesini ispatlamaktadır.

 • Ülke

  20+

  Ülke

 • Ürün

  25 

  Ürün

 • Anahtar Teslim

  15+

  Anahtar Teslim

 • Destek

  7/24

  Destek

 • Tecrübe

  32 Yıl

  Tecrübe

Milleral daima daha iyi bir hizmet verme amacıyla; ProSupport kesintisiz ve hızlı teknik servis hizmetini müşterilerine sunmaktadır. ProSupport ekibimiz, Viteral ürün ya da tesisine sahip olma zorunluluğu olmadan tüm değirmencilik sektörüne kesintisiz ve hızlı teknik servis, yedek parça ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

viteral.com.tr arrow_forward

Koşulsuz Memnuniyet Her An Destek

prosupport.com arrow_forward