Yaklaşımımız
Yüksek Verimlilik
Yüksek Makine Performansı

İmaş makineleri yüksek performans gösterecek şekilde geliştirilmiş ve üretilmiştir. Sistem içerisinde de mükemmel uyumlu çalışması sağlanmıştır.

trending_up
Blok 1
Tesis Yerleşke Kurulumu ve Yönetimi

Tesis veriminin en önemli etkenlerinden biri olan bakım prosedürleri İmaş ürün ve tesislerinde minimum maliyet ve süre kaybına göre tasarlanır.

Verimli Entegre Sistem Tasarımı

Makine verimi kadar önemli bir diğer etken de sistemin verimidir. İmaş ürünlerinin uyumlu ve verimli şekilde çalışması, İmaş sistem mühendislerinin detaylı çalışmaları ile sağlanmaktadır.

Blok 2
Yüksek Verimlilik
Düşük İşletme Maliyeti

Tüm sistem tasarımları, sonuç olarak işletmelerin rekabette avantaj oluşturabilecekleri düşük işletme maliyetini sağlamaktadır. IMAS mühendisliğinin 28 yıllık deneyimi, tüm yem değirmenciliği sektörüne yüksek teknolojili ve verimli tesis konusunda liderlik etmektedir.

Blok 3
Kusursuz Sistem

Yüksek seviyede uluslararası iş deneyimine sahip profesyonel kadromuz, uluslararası normlardaki iş alışkanlıklarımız ve güçlü sermaye yapımızla üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetler sürecini başarıyla yönetiyor; Cuteral markasıyla dünyanın birçok ülkesine teknolojimizi ulaştırıyoruz.

Koşulsuz Memnuniyet Her An Destek

Değirmen ve hayvan yemi sektörlerinde saat gibi işleyen sistemlerin arkasındaki güç ProSupport ihtiyacınız olduğu her an yanınızda.

Blok 4