Markalar
Viteral
Entegre Yem Sistemleri

Viteral; büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı hayvan yemi üretimi için kullanılan makinelerin ve komple tesislerin anahtar teslimi olarak üretilmesi ve kurulması hizmetini sunan İMAŞ’ın 28 yıllık tecrübesini yem makineleri sektörüne taşıyan markasıdır.

Değirmencilik sektöründe Milleral ile edinilen deneyim ve kazanılan başarılar, Viteral’in doğmasına ve yem sektöründe de benzer mühendislik yaklaşımıyla hizmet vermesine olanak sağlamıştır.

Entegre Kazanç

Viteral inovatif mühendislik yaklaşımı ve araştırma geliştirme çalışmalarına verdiği önemle, sektörün ihtiyacını eksiksiz şekilde karşılayabilecek ürün ve tesisler sunabilmekte ve %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Orta Doğu’dan, Asya’ya, Güney Amerika’dan Avustralya’ya kadar tüm dünyada faaliyet gösteren İMAŞ, yem sektörüne de Viteral ile aynı dikkat ve özenle yaklaşmakta, sektör ihtiyaçlarına uygun yüksek teknolojili ürünler sunarak bu emeğinin meyvelerini kısa zamanda almaktadır.

Viteral’i rakiplerinden ayıran ve bu pazarda güçlü kılan bir diğer özelliği ise; firma olarak yüksek teknolojili ürünler üreterek, daima AR-GE çalışmaları yaparak bu devamlılığı sürdürmesidir. Geliştirilebilir teknolojik sistemler üreterek global pazarda 75’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren İMAŞ, CE, TSEK ve ISO9001:2008 gibi belgelerle kalitesini ispatlamaktadır.

 • Ülke

  89

  Ülke

 • Ürün

  89 

  Ürün

 • Anahtar Teslim

  52

  Anahtar Teslim

 • Destek

  7/24

  Destek

 • Tecrübe

  31 Yıl

  Tecrübe

Milleral daima daha iyi bir hizmet verme amacıyla; Pro Support kesintisiz ve hızlı teknik servis hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Pro Support ekibimiz, Milleral ürün ya da tesisine sahip olma zorunluluğu olmadan tüm değirmencilik sektörüne kesintisiz ve hızlı teknik servis, yedek parça ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

viteral.com.tr arrow_forward

Koşulsuz Memnuniyet Her An Destek

prosupport.com arrow_forward